Hogyan jutottunk idáig 2000 év alatt, és mi a kiút?!

Hogyan jutottunk idáig, a gonosz szolgálatában? A materializmus nem más, mint a meghamisított judeo-kereszténység majd kétezer-éves „végterméke”?!?

Döbbenetes felismerés, de a világi hatalom a cézárok óta vallási alapon szerveződik! A hatalom hívei és ellenségei között. Minden hatalmi kurzus, a kommunista ideológia is csak egy vallás a sok közül…

Miért kellett kifejezetten „keresztény” jelmezbe öltöztetni a népirtásokat? A gonosz nem buta. A videóban Pap Gábor feltárja az összefüggéseket.

De a válaszokat csak nagyon alapos kutakodás után találhatjuk meg, mert a cézárok kreálmánya sok évszázad alatt két egyetemes zsinaton kapta meg máig hatályos formuláit:

– 451-ben az un. Kalkedoni, és

– 869-ben a Konstantinápolyi zsinatokon!

Az előbbin a Jézus alak csalá(r)dfáját összeollózták jehováéval, az utóbbin pedig kiátkozták azokat, akik még továbbra is hirdették a szellem és a lélek régóta ismert külön voltát. Bármilyen hihetetlen, de azóta is Vatikáni átok alatt vannak azok, akik lelket tulajdonítanak az embernek!!

A materializmusnak már nincs szüksége átkokra, csak egyszerűen lehülyézi és negligálja azokat, akik még a XXI. században is merészelnek előjönni a lélekkel! Ezt a meghekkelt nyugati judeo-kereszténységnek köszönhetjük!

De azt kevesen tudják, hogy az ukrajnai háború nem csak a fizikai síkon zajlik, hanem a szakrális és szellemi síkokon is! Mert a judeó-kereszténység amikor két ágra szakadt, akkor már hatalmas különbség volt a Nyugati és a Keleti ágak között, ami máig megmaradt, mert az ortodoxok nem fogadták el a 869-es Konstantinápolyi zsinaton hozott határozatot és kiátkozást azokra, aki vallják a lelket, nem csak a „szent szellemet”!!

Minden további már csak következmény, azóta lett ennyi „konzumidiótává” agymosott lelketlen ember a Nyugati világban! Gondolkodjatok el kedves embertársaim a kiút lehetőségein…

Kis segítség a gondolkozáshoz, hogy vajon miért ment Rómába és miről beszélgethetett „Isten ostora” Róma püspökével (mert nem pápa volt még a címe, csak valakik ezt terjesztik) – egy évvel a 451-es Bibliai „kozmetikázás” után?!? Magyarország még apostoli címet viselt. Vajh miért írkálnak erről ezernyi kitalált feltételezést, de hallgatnak közvetlen és logikus összefüggésekről?? Vajh mi okozhatta röviddel ezután rejtélyes halálát?? Az ősi tudás birtokosai szerint „semmi sem maradhat örökre titokban!” És mára ugyanezt kezdi magyarázni a kvantum fizika és a „holografikus univerzum” modellje is! Érdemes tehát kutakodni az elmében – és a szívek mélyén! 🤗

“Hogyan jutottunk idáig 2000 év alatt, és mi a kiút?!” bejegyzéshez 1 hozzászólás

Szólj hozzá!